Hizmetler

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Teknoloji altyapı ve ihtiyaçları çözümleri için projelendirme öncesi danışmanlık hizmetleri ve bütçeleme çalışması sağlanması. Firmaların; standartları, ihtiyaçları, beklentileri  ve bütçeleri gözönünde tutularak, yapılacak yatırımların doğru yapılması için danışmanlık hizmetleri vermek.

PROJELENDİRME HİZMETLERİ

Yatırım kararı alınması sonrasında, ihtiyaç duyulacak her türlü altyapı, donanım, yazılım ve hizmetlerin, müşteri menfaatleri doğrultusunda en uygun markalarla ve anahtar teslimi olarak ölçeklendirilmesi, proje planlarının oluşturulması ve tekliflendirilmesi işlemlerini sağlamak.

KURULUM VE DEVREYE ALMA HİZMETLERİ

Danışmanlığını sağladığımız ürün ve çözümlerin, konusunda uzman Proje Yöneticilerimiz tarafından proje planları çerçevesinde kurulumlarının yapılarak, devreye alınması ve test edilerek teslim edilmesi işlemlerini sağlamak.

BAKIM VE DESTEK HİZMETLERİ

Tarafımızca sağlanan proje teslim sonrasında veya daha önce devreye alınmış mevcut ürünlere , taraflarca belirlenen şartlar çerçevesinde, konusunda uzman Proje Yöneticilerimiz tarafından bakım ve destek hizmetlerinin sağlanması.

HİZMETLERİMİZ

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
PROJELENDİRME HİZMETLERİ
KURULUM VE DEVREYE ALMA HİZMETLERİ
BAKIM VE DESTEK HİZMETLERİ

ÇÖZÜMLERİMİZ

NETWORK ÇÖZÜMLERİ
SİSTEM ALTYAPISI ÇÖZÜMLERİ
GÜVENLİK ALTYAPISI ÇÖZÜMLERİ
YAZILIM ÇÖZÜMLERİ
ZAYIF AKIM ÇÖZÜMLERİ

BİZE ULAŞIN

Meydankavağı Mahallesi
Şehitler Caddesi No:41/6 K:3
PK: 07230 Muratpaşa / Antalya
Tel: 0(242) 606 11 50
E-posta: info@etacomp.com